Slovenská pošta do SR (dobierka)

Ak suma objednávky je nižšia ako 60 Eur, bude doprava tovaru realizovaná na náklady zákazníka (jednotná sadzba 4 Eura na celú objednávku). Tovar je odosielaní slovenskou poštou na dobierku. Krehký a drahý tovar odosielame 1.triedou, aby vám neprišiel poškodený. Dávame si veľmi záležať na bezpečnom balení. Výrobky a tovar je balený tak aby bol čo najlepšie chránený počas prepravy a manipulácie voči poškodeniu

Slovenská pošta do EÚ (platba vopred bankovým prevodom)

Ak si zvolíte doručenie mimo krajiny SR automaticky vám na e-mail pošleme všetky potrebné údaje k prevodu, vrátane objednávky. Pri objednávkach do zahraničia sa poštovné určuje individuálne ku každej objednávke podľa zákazníkom vybraného spôsobu doručenia. Zákazník bude o výške poštovného informovaný po doručení objednávky, alebo po doručení požiadavky o informáciu o výške poštovného do zvolenej krajiny e-mailovou formou. Do zahraničia nie je možné dodať tovar dobierkovou formou.

Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania alebo objednania tovaru ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú.

Poštovné zadarmo pri objednávke nad 60Eur (Platba pri prevzatí tovaru – dobierka)

Nechajte si svoj tovar doručiť zadarmo pri objednávke nad 60Eur.